ימי גיבוש לקבוצות

משחקי גיבוש צוות – יום גיבוש היעיל והמהנה ביותר לצוות העובדים!

מאחר שמשחק מהווה השתקפות של המציאות בחברה, הרבה ארגונים בוחרים לשלב בשנים האחרונות משחקים שונים במערכי ההדרכה שלהם, ובמיוחד עבור גיבוש מנהלים .גם חדרי הבריחה הפכו לאחרונה לאפשרות מבוקשת ועל הנושא החם תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

בין משחק למציאות

רבים מאיתנו בוודאי נתקלו בשנים האחרונות במושג “מישחוק”, או gamification באנגלית, שמתכוון לשימוש במכניקות של משחק לתהליכים שאינם קשורים במשחק. כך לדוגמא, כולנו מכירים משחקי תפקידים בתחום של משא ומתן, או משחקי גיבוש צוות בחברות שמכונים OTD.

חדרי בריחה לגיבוש צוותים

קווסטומניה היא חברה מובילה בישראל בתחום חדרי הבריחה (אסקייפ רום), ועוסקת בעריכת ימי גיבוש לקבוצות. לאחרונה פיתחה החברה משחקי קווסט ניידים\חדרי בריחה ניידים שבנויים על העיקרון של חדרי הבריחה הרגילים. חדרים אלו מיועדים לארגונים ומשמשים גם לעריכת ימי גיבוש לצוות העובדים וגם לפיתוח יכולות ארגוניות שונות. במהלך משחקי גיבוש צוות הארגון נבחן במידת שיתוף הפעולה בין העובדים, ביכולת לקבל החלטות בזמן מוגבל, במתן פידבק חיובי, ועוד. יועץ ארגוני מקצועי מטעם קווסטומניה צופה במשחק, ולאחר סיומו נותן פידבק ומשתמש בממצאיו בסדנת המשך, שמטרתה לשפר את היכולות שנבחנו במהלך מהשחק. יש לציין כי משחקי הקווסט הניידים פופולאריים במיוחד עבור ימי גיבוש מנהלים, כאשר נפגשים באותו צוות אנשים דומיננטיים שאמורים בשיתוף פעולה ובזמן קצר להמציא פתרונות לחידות ולבצע משימות.

גיבוש קבוצה באסקייפ רום

בנוסף למשחקי הקווסט הניידים שמופעלים על ידי קווסטומניה, החברה מפעילה מתחם ענק של חדרי בריחה (אסקייפ רום) שפונה גם לקהל עסקי עבור ימי גיבוש לקבוצות. במתחם קיימים 5 חדרי בריחה פעילים המאפשרים להעביר ימי גיבוש לצוותים עד 30 איש. יום הגיבוש כולל בתוכו בנוסף למשחק גם כיבוד קל ושתייה (חמה וקרה) המוגשת ללקוחות, כאשר האירוע נמשך כשעה וחצי. העלות עומדת על כ- 100 ש”ח לאדם (ניתן לעיין במצגת החברה), וחשוב לדעת שבסביבת המתחם נמצאות מאות מסעדות המאפשרות המשך בילוי עם ארוחה משובחת. כמו כן, בנוסף אל משחקי גיבוש צוות ניתן להרחיב את השהייה במתחם ולהעשיר את הפעילות באמצאות סדנאות שנות, בעריכת ישיבות צוות או עם מצגות. ניתן לתאם את הפעילות הנוספת מול החברה מראש.

תחום שזוכה לפופולאריות גדולה

על הפופולאריות של תחום חדרי הבריחה בקרב המגזר העסקי מעידה רשימת הלקוחות חברת קווסטומניה, עליה נמנים הארגונים הגדולים במשק, לרבות כל הבנקים המסחריים, כל חברות הסלולר, חברות הי טק גדולות, משרדי הממשלה, ועוד. אגב, בקרוב קווסטומניה משיקה תחום פעילות חדש – קווסט ברחוב. המשחק הראשון שיושק הינו קווסט במתחם שרונה, בו השחקנים יישלחו לשנות ה- 30 של המאה 20 על מנת לנסות למנוע, או לפחות לפענח, את רציחתו של חיים ארלוזורוב.

חברת קווסטומניה תשמח לארח אתכם, ולהציע לכם מגוון דרכים לעריכת ימי גיבוש מרתקים לקבוצות. לקבלת מידע נוסף וסיוע מקצועי, ולביצוע הזמנות, התקשרו כבר עכשיו לנציגי החברה בטלפון 03-5531194.