רעיונות לימי כיף לעובדים

רעיונות לימי כיף לעובדים – יש חדש תחת השמש?

האם עוד ניתן למצוא רעיונות לימי כיף לעובדים שהם חדשים, מקוריים ומעניינים? האם השוק של פעילות גיבוש לארגונים הינו מתחדש ודינאמי או להיפך – סטאטי ולא מתחדש? חדרי הבריחה נותנים לשאלות אלו תשובה מוחצת.

הצלחה מהירה ששבתה את לב הקהל

קשה להאמין, אבל רק לפני כשנתיים נפתחו בישראל חדרי הבריחה ראשונים. הלכה למעשה, חדר בריחה (או אסקייפ רום) הינו משחק קבוצתי, בו קבוצה של מספר שחקנים (5-6 אנשים) ננעלים בחלל של מספר חדרים המעוצבים לפי תסריט מסוים. תוך 60 דקות צריכה הקבוצה לצאת מהחדרים האלו באמצעות פתרון של חידות היגיון, ביצוע משימות ועבודת צוות הדוקה. חברת קווסטומניה היא הראשונה שזיהתה את הפוטנציאל שטמון בתחום עבור משחקי גיבוש לעובדים, ובנתה את מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל עם 5 חדרים שיכולים לשרת קבוצות של עד 25-30 איש בו זמנית. יש לציין כי פעילות גיבוש לעובדים במתחם של קווסטומניה כוללת לא רק את חדרי הבריחה, אלא פעילויות נוספות שמאפשרות להעשיר יום גיבוש לקבוצות, כגון סדנאות בנושאים שונים, הפעלה במשחקי שולחן כמו “דיקסיט”, כיבוד קל שמוגש לאורחים ועוד.

מה צריך לקחת בחשבון?

כאשר מדברים על רעיונות ליום כיף לעובדים או על רעיון ליום גיבוש חשוב לזכור מספר דברים. ראשית, הפעילות צריכה להיות מעניינת, מגבשת ותואמת את התקציב שמוקצב בדרך כלל לסוג זה של אירוע. בדרך כלל ארגונים מקצים לנושא של ימי כיף וגיבוש לעובדים סכומים של 250 – 350 ש”ח לאדם, כאשר המחיר אמור לכלול בתוכו את הפעילות המרכזית ואת הארוחה. בהתחשב במחירי המסעדות באזור (150 – 200 ש”ח) תמחרה קווסטומניה את הפעילות שלה במחיר של כ- 100 ש”ח לאדם (חבילה בסיסית). החבילה כוללת משחק בחדר בריחה שמהווה פעילות מצוינת עבור גיבוש צוות עובדים, וכן כיבוד קל (כולל קפה, תה, שתייה קרה ונשנושים), ומשחק “דיקסיט”. יש לציין כי אם מספר המשתתפים בקבוצה עולה על 25 יתבצע המשחק בשני סבבים.

ויש רעיונות נוספים לימי גיבוש לעובדים!

לפני כחצי שנה השיקה קווסטומניה פרויקט חדש – משחקי קווסט ניידים. מדובר למעשה בחדרי בריחה ניידים שמגיעים לכל מקום בישראל, לרבות אל משרדי החברות, בתי מלון ואולמות אירועים. המשחקים הללו בנויים על העיקרון של חדרי הבריחה הרגילים, אך עד 50 איש יכולים לשחק בהם מקביל. חשוב לדעת כי משחקי קווסט ניידים מהווים בסיס לפעילות הרבה יותר עמוקה הקשורה לפיתוח יכולות ארגוניות, כאשר האירוע בחברה יכול לכלול ניתוח של המשחק על ידי יועץ ארגוני, וסדנת המשך שתתבסס על הממצאים של המשחק ותתמקד בקשר שבין הפעילות במשחק לבין העבודה בארגון.

חברת קווסטומניה מציעה עבור גיבוש עובדים רעיונות חדשים ומעניינים נוספים, ואלו ייחשפו בזמן הקרוב בפני לקוחותיה. בכל שאלה בנושא ולביצוע הזמנות, התקשרו אל צוות קווסטומניה בטלפון 03-5531194.