מה זה חדר בריחה?

חדר בריחה הוא מסע מול אתגרי הגיון בסביבה מציאותית. מסע של חיפוש רמזים, חשיבה לוגית ועבודת צוות. במהלך המשחק, מוקצבת לכם, אנשי הצוות – שעה אחת. במהלכה עליכם להתגבר על כל האתגרים שעומדים בדרכם בדרך אל הניצחון.

חדר בריחה יכול לקחת אתכם לפתרון תעלומת רצח, לנטרל פצצה מתקתקת, או להציל את האנושות כולה…

כל שעומד לרשותכם במהלך 60 דקות בחדר בריחה הוא היכולת השכלית, תשומת לב לפרטים, גם בזמן לחץ וכמובן, שיתוף פעולה מעולה בין חברי הצוות. הסוד לחדר בריחה מוצלח הוא הפעלת הדמיון ותפישת סביבת המשחק כמציאות.

הדמיון והיצירתיות שלכם הינם כלי העבודה החזקים ביותר שעומדים לרשותכם בפיצוח החידות ובהתגברות על האתגרים. מלבד כוח שכלי, בשום שלב במשחק אין צורך להפעיל כוח פיסי על מנת להתקדם.

חווית חדר בריחה מתאימה במיוחד כבילוי של קבוצות חברים או קולגות שרוצים חוויה משותפת, מאתגרת ויחודית. חדר בריחה מתאים גם כבילוי משפחתי המאפשר זמן איכות עם הילדים וחיזוק הקשר המשפחתי. בנוסף, יציאה לחדר בריחה מאפשרת לעסקים להעניק לעובדים ערב גיבוש מהנה ומאתגר, התורם לשיתוף פעולה במקום העבודה.

לאורך המשחק, מלווה אתכם “בקר משחק” באמצעות מצלמות במעגל סגור ויעקוב אחר ההתקדמות במשחק, עם יכולת להגיש עזרה, כל הזמן.


הערות:

* אנו נאלצים להגביל את כניסת השחקנים מגיל 16 ומעלה. מלבד משחקים משפחתים בהם יתאפשר לשלב שחקנים בני 8 ומעלה בליווי ההורים. המשחק אינו מומלץ לסובלים מבעיות לב או לנשים בהריון.
**הכניסה לחדר בריחה מותנת בהפקדת טלפונים סלולרים וכל סוג אחר של אמצעי תקשורת אחר בתאים נעולים, על מנת לאפשר לכם ליהנות מהמשחק ללא הפרעות.
***קווסטומניה שומרת לעצמה את הזכות לעצור את המשחק בכל זמן, ללא החזר כספי בשל הפרה משמעותית של כללי המשחק.