יום גיבוש לעובדים בתל אביב

אנחנו כולנו אוהבים לשחק! קווסטומניה מציעה לכם אירוע מיוחד שכולו משחק – שילוב של משחקים במציאות (קווסטים), משחקי הגיון ולוגיקה, אוכל ,שתיה, מוסיקה ואווירה מדהימה בלב העסקים של תל אביב.

  • גיבושים לעובדים
  • סמינרים והרצאות בנושאים שונים
  • ימי עיון וקואצ’ינג אישי
  • ימי הולדת

כמות המשתתפים: 10 – 25 איש. לפרטים: 03-5531194 או info@questomania.co.il

למצגת על ימי גיבוש בקווסטומניה לחצו כאן >>>


קונספט מעולה עבור יום גיבוש לעובדים בתל אביב בוודאי כבר שמעתם על הטרנד החדש שמשגע את המדינה, הלא הם חדרי הבריחה. ובכן, במרכז העסקים של תל אביב, קרוב מאוד לשרונה מארקט, בבניין משרדים של גינדי, ממוקם מתחם ענק של חדרי בריחה. מדובר במתחם של קווסטומניה השוכן ברח’ החשמונאים, בו ממוקמים 5 חדרי בריחה הנותנים מענה מושלם עבור יום כיף לעובדים בתל אביב לקבוצות עד 30 איש.

מה עושים ביום הגיבוש של קווסטומניה? בראש ובראשונה, יום גיבוש במתחם כולל את המשחק עצמו, כשניתן לבחור חדרים בנושאים הבאים: עליסה בארץ הפלאות, המרדף, אושן 5, מתקפת הזומבים, והכלא הרוסי. כמו כן, למשתתפים מוגש כיבוד קל הכולל קפה, תה, שתייה קרה ונשנושים מגוונים. כאופציה נוספת עבור יום גיבוש לצוות עובדים ניתן להזמין יועץ ארגוני מטעם קווסטומניה, אשר ינתח את המשחק מחדר הבקרה של המתחם, ייתן פידבק ויוכל להמשיך עם הצוות לסדנא שמבוססת על ממצאי המשחק ותתמקד בפיתוח יכולות שקיבלו ביטוי במהלכו.

מי כבר השתתף? על החברות שכבר ערכו יום גיבוש לעובדים בתל אביב במתחם של קווסטומניה נמנות בזק, בזק בינלאומי, בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי טפחות, כל חברות הסלולר, חברות הי טק רבות, וכן משרדי הממשלה ועוד רבים וטובים אחרים. על מנת לארגן יום כיף לעובדים בתל אביב התקשרו כבר עכשיו למתחם של קווסטומניה בטלפון שמספרו 03-5531194. עוד חשוב לדעת שבנוסף למתחם חדרי הבריחה ברח’ החשמונאים, מציעה קווסטומניה לערוך יום כיף לעובדים בתל אביב באמצעות משחקי קווסט ניידים. זהו פרויקט חדש שהושק לפני מספר חודשים ובו משחקי הקווסט הניידים (כלומר חדר בריחה נייד) מגיעים ישר למשרד שלכם. לפרטים נוספים על הפרויקט וביצוע הזמנות, התקשרו לטלפון 03-525009